22_3313131

Css

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Css » Новый форум » Ищу агентство труда в Польше


Ищу агентство труда в Польше

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привет всем! Ищу агентство труда в Польше, которое поможет мне найти работу в сфере строительства и ремонта. Мне интересны вакансии связанные с стройкой и реставрацией. Если у вас есть рекомендации или контакты, связанные с этой областью, поделитесь, пожалуйста.

0

2

Top-Staff предоставил мне доступ к проверенным работодателям и вакансиям в Польше. Это агентство https://top-staff.com.pl/ru/vakansii/ работа в Польше, которому можно доверять. Они несомненно знают рынок труда и могут помочь вам найти работу, которая соответствует вашим ожиданиям. Я рекомендую Top-Staff всем, кто мечтает о работе в Польше.

0

3

Я недавно закінчив навчання у технічному університеті та активно шукаю роботу в ІТ-сфері. Хочу почати з позиції, яка б дозволила мені розвивати мої навички програмування та системного аналізу. Чи може хтось порадити, де краще всього шукати роботу в ІТ? Мені було б цікаво дізнатися про різні можливості, включно зі стартапами та великими корпораціями. Важливо для мене знайти компанію, де я міг би зростати та розвиватися.

0

4

Я хотіла б рекомендувати тобі розглянути можливості, які пропонує "Галактика" https://galaktica.io/ . Це компанія, яка спеціалізується на широкому спектрі ІТ-послуг, включаючи розробку програмного забезпечення, цифровий маркетинг та управління проектами. На сайті "Галактика" ти знайдеш відкриті вакансії для розробників, тестувальників, аналітиків даних та багато інших позицій, які можуть бути привабливими для молодих фахівців, готових до викликів та навчання. Наприклад, зараз вони шукають молодших Java-розробників, що може бути чудовим стартом для тебе. Крім того, "Галактика" відома своєю корпоративною культурою, яка підтримує навчання та професійний розвиток своїх працівників через регулярні тренінги та сертифікаційні курси. Я впевнена, що тобі варто розглянути їх пропозиції та можливо навіть подати своє резюме.

0


Вы здесь » Css » Новый форум » Ищу агентство труда в Польше